| anonim_4396 a întrebat:

Hey.imi place de un baiat de o vreme,suntem la distanta dar ma mai duc in orasul lui la cateva saptamani(cumnatul meu este prieten bun cu el).si mi-a cerut Id-ul,apoi nr...de vreo 2 luni vorbim zilnic si ne intelegem bine,mai erau si mici flirturi.a mai spus si ca ar vrea sa vina orasul meu sa ma vada...cumnatul meu(glumet din fire) sustine ca lui ii place de mine si nu stie cum sa imi spuna caci e timid,dar el uneori vorbeste cu mine foarte putin,si pare ca m-ar vrea doar ca prietena.mi-a spus si ca dragostea nu e prioritara acum,sa isi gaseasca mai intai un job.voi ce parere aveti?is derutata total. nici nu am indraznit sa ii spun ca il plac, mi-e frica ca nu simte la fel

Răspuns Câştigător
| AlinaaAli a răspuns:

Buna,
Poate ca el te vrea doar ca amica, sau poate ca te place dar e timid asa cum spune cumnatul tau, vb odata cu cumnatul tau si pune-l sa il intrebe ce vrea de la tine si apoi o sa poti sa ii spui si ce simti pentru el.
Bafta!