| Chnss a întrebat:

Hey.Imi place de un baiat. Si stiu ca si lui ii place de mine. I-am zis ca il plac si atunci mi-a recunoscut si el acelasi lucru. E un baiat dragut, se comporta frumos cu mine etc. Vorbim foarte des si foarte multe.Imi zice oricetongue. Si inainte sa-i zic ca il plac mi-a zis ca de abia a iesit dintr-o relatie si ca ar vrea sa fie singur pentru o vreme.Si eu chiar vreau sa fiu cu el. E un baiat de treaba si e cu un an mai mare ca minehappy. Va rog ajutati-ma, cum sa fac sa fiu cu el. Vreau sa vorbesc cu el, adica pot sa vorbesc cu el orice, chiar si despre asta, dar nu stiu cum sa-i zic ca vreau sa fiu cu el. El este mai timid din fire si nu stiu cum sa vorbesc despre asta cu el.VA ROOOGG AJUTATI-MA. Dau fundahappy:*

Răspuns Câştigător
| MituPitu_3301 a răspuns:

Eu zic sa nu grabesti lucrurile! Daca e timid ai putina rabdare cu el! Daca chiar vrei neaparat un raspuns intreaba-l asta mai discret, adica intreaba-l de viitorul vostru, ce ati face impreuna iar daca el nu vrea sa fie cu tine poate iti va da de inteles! Daca puteti vorbi orice ar trebui sa-ti fie usor si tie si lui!
Noroc!

1 răspuns:
| Emena a răspuns:

Intreaba`l daca i`a trecut de fosta, daca se simte mai bine si daca vrea sa va combinati