| BeforeTheirEyes a întrebat:

Hey...imi place de un baiat el are 18 eu am 14...partea naspa este ca nu prea stie ca exist, el este in liceu cu mine, cum as putea sa ma imprietenesc cu el.sau are rost macar daca este diferenta asa mare intre ani?

Răspuns Câştigător
| Letitia25 a răspuns:

Draga mea,varsta nu conteaza. Fa ce iti spune inima,dar ai grija sa nu profite de inocenta ta. Daca si el te place de ce nu? Daca sunteti la acelasi liceu este bine. El te cunoaste? Daca da,cand il vezi ii zambesti frumos,ii ceri sa iesiti la un suc, il ajuti cand are nevoie. Daca nu, ce mai astepti? Din micile prietenii nasc iubiri care tin o viata!:p.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema, numai ca la mine are 17, vrei sa vorbim marrydragutza98@yahoo.ro

| Ty20 a răspuns:

Sa stii ca Dragostea nu are varsta, in al doile rand : Nici macar nu ai buletin si vrei sa ai o relatie cu un minor?! De ce nu-ti gasesti unu de varsta ta? Vrei sa fii mai smechera daca esti cu unu de 18 ani? Abia astept sa-ti vad postul, cand spui ca esti speriata ca esti gravida. Din partea mea esti penibila:*, Totusi un raspuns : Fa rost de id-ul lui ( fata-n fata esti cacata la cur) baga'te in seama cu el, etc. Succes!

| BeforeTheirEyes explică (pentru Ty20):

Nu! nu ma cred mai smechera pentru ca imi place de unu de 18...nu am vrut eu sami placa.sentimentuu a venit pur si simplu vreeam doar un sfat de la cineva care este in aceeasi situatie ca si mine[sau ceva asemanator]...si nu e minor e major happy