| anonim_4396 a întrebat:

Hey imi place foarte mult de un baiat din clasa mea si as vrea sa aflu daca si el ma place. cum as putea face asta?

Răspuns Câştigător
| MariusXP a răspuns:

Pai uite cateva idei!
-Prima data puneti o colega foarte buna din clasa sa il intrebe daca te iubeste [sa bage si ea niste motive cum ar fi ca "am vazut ca te cam uiti la.o placi "?
-O alta idee este sa il faci sa te placa astfel in cat sa te dai la el asa cu mici imbratisari, sarutari pe obraz[daca accepta aceste lucruri inseamna ca are afectiune pentru tine]
-Incerca sa vezi daca te potrivesti cu el, daca vorbesti cu el, impartiti dulciuri/banca impreuna. daca chiar crezi ca te potrivesti cu acel baiat si crezi ca ai lucruri in comun! atunci sunteti potriviti happy

| masokista a răspuns (pentru MariusXP):

Pai el isi imparte mereu mancarea cu mine cand eu o uit pe amea si cand nu am destule monede imi da el si imi zice ca plateste totul el!

| MariusXP a răspuns (pentru masokista):

Atunci s-ar putea sa te placa rau dar totusi daca nu faci si tu o miscare te lasa ..cred eu!

| masokista a răspuns (pentru MariusXP):

Ce fel de miscare

| MariusXP a răspuns (pentru masokista):

Sa fi putin mai rea si mai artagaoasa cu el si sa fi tu cea care il tenteaza!

11 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Te uiti la gesturi? Sau daca se "invarte" "accidental" adesea pe langa tine. Sau efectiv, se uita adesea la tine.

| CocoMexii a răspuns:

Intreaba-l din gluma daca te place, daca va spune nu atunci o poti intoarce, si astfel ii spui ca ai glumit. Bafta.

| neutrino a răspuns:

Stai linistita, pana terminati scoala poate ca-ti va spune el!

| Danysan a răspuns:

Important e sa te uiti la anumite gesturi si asa o sa iti dai seama daca te place sau nu.Unu dintre cele mai clare indicii este acela ca se poarta cu tine ff frumos si iti face complimente.Cand un baiat face asta e calr ca te place.Restu vine de la sine.Dar sa presupunem ca e genu care nu arata si nu spune pe fata ce simte. Atunci incercam altceva, pentru ca mai sunt si alte indicii:Se fastaceste cand vb cu tine, se inroseste la fata.Te intreaba lucruri banale numai sa aiba de vb ceva cu tine.La asta se adauga si altele dar macar ghideaza-te dupa astea!

| gingergirl1 a răspuns:

Pur si simplu : dupa gesturile pe care le facewinking De exemplu eu imi dau seama cand un baiat ma place. Azi am avut prima zi de liceu si nu stiu ce ma face sa cred ca un tip ma place. "Intuitia" cred,daca o pot numi asahee hee Pur si simplu,la inscrieri se uita pe furis la mine, mi-a zambit si azi am fost singura fata care a salutat-o thinking Mda,cred o sa imi placa la liceu laughing
Bun,deci revin,daca iti zambeste si se poarta frumos cu tine, sunt gesturi evidentewinking
Deci, sincer, daca esti isteata iti poti da seama daca te place sau nu. Orice gest, cat de mic, conteaza. Fi atenta la tot ce face. Sau rogi pe cineva sa il intrebe laughing
Mult succes :*

| Solitude15 a răspuns:

Trage atentzie cum vorbeste cu tine cum se comporta despre ce iti vorbeste si la un moment intreaba-l daca il placi daca spune nu spune-i ca a fost o gluma dar totusi fii atenta

| masokista a răspuns:

MULTUMESC FETELOR acum voi vedea cum va fi ziua de maine si vad cine are dreptate si voi da funda