| zuziOoO a întrebat:

Hey! imi place mult de un instructor de la sala la care fac sport,eu am o instructoare care lucreaza cu mine si pe el il vad din cand in cand, pana acum nu am vorbit, dar am vazut ca se uita atent la mine si sunt unele momente ciudate in care ne uitam amanoi unul la altul dar dupa cateva secunde ne mutam privirea spre altceva..Nu stiu ce sa fac, imi place mult de el, trebuie sa mentionez ca e mai mare ca mine cu vreo 5 ani..va rooog ajutor! dau funda!

5 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Zambeste-i,flirteaza cu el. Daca nu face el primul pas, fa-l tu. Saluta-l, si cauta subiecte de discutie.

| Arkhasas a răspuns:

Nu căuta relaţii serioase acolo că n-ai să găseşti, ăştia care mergem la sală vrem doar sex şi atât.
Nu suntem atât de idioţi încât să căutăm relaţii serioase acolo.

| CGF31 a răspuns:

Buna!
Instructorii de sala sunt foarte alunecosi. E normal ca el sa se uite la tine, e inconjurat tot timpul de fete care vin sa lucreze la trupul sau.
Incearca sa stai in preajma lui, si daca el nu are niciun prim pas, fa-l tu intrebandu-l ceva... legat de munca lui normal.
Exista posibilitatea ca el sa aiba o relatie si la care nu ar renunta, de aceea ti-as spune prima data sa te interesezi ce e de capul lui si apoi sa actionezi. Succes!

| 0alafaranume0 a răspuns:

Ai ales persoana gresita si o sa te arzi...