| zuziOoO a întrebat:

Hey! imi place mult de un instructor de la sala la care fac sport, eu am o instructoare care lucreaza cu mine si pe el il vad din cand in cand, pana acum nu am vorbit, dar am vazut ca se uita atent la mine si sunt unele momente ciudate in care ne uitam amandoi unul la altul dar dupa cateva secunde ne mutam privirea spre altceva..Nu stiu ce sa fac, imi place mult de el, trebuie sa mentionez ca e mai mare ca mine cu vreo 5 ani..va rooog ajutor! dau funda!

1 răspuns:
| kzd a răspuns:

Poti macar sa te cunosti cu el, adica sa stii cum il cheama si cati ani are si dupa vezi daca el se da interesat de tine.