| MariusS_5528 a întrebat:

Hey, imi place o fata si as vrea sa o cuceresc, radem impreuna... vorbim. ii mai spun cateodata ca e frumoasa ca o iubesc >:" laughing, si ea imi zice ca mereu fac caterink si ca asta o enerveaza la mine :-s... am mai dat-o in bara cu o fata. si nu stiu ce sa fac.
ma imbrac ok, miros frumos mereu... ea imi spune ca sunt ok dar ca nu ii place cand fac caterink.
maine ma vad cu ea ce ziceti sa fac?

6 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Sa-i spui ca NU faci caterinca! Sa o convingi.Ea, poate ar vrea sa creada ce ii spui, dar se teme ca glumesti.Intreab-o de ce crede ca ai vrea sa glumesti cu inima ta, poate asa o convingi.Ca esti un tip vesel si glumet,nu e rau, dar nu glumesti cu sentimentele tale, asta trebuie s-o faci sa inteleaga! Mult noroc!

| raluca18 a răspuns:

Comporta-te ca atare spune-i ca ai vrea sa vb cu ea intre patru ochi serios si atunci ii spui ce simti ca vrei sa fii cu ea si trebuie sa vb cu multa sinceritate poate sa ii faci si o declaratie de dragoste plus un trandafir. bafta

| byby_5696 a răspuns:

Comporta-te frumos cu ea,spune-i cuvinte frumoase si dulci da nu intrece limita(unii baietii asta fac),dar nu uita sa fii tu insati,daca si ea te place, poate ca veti putea fi mai mult decat prieteni, ai intrebat-o cumva daca ea te iubeste?

| saria a răspuns:

De ce iubirea nu are valoare in ziua de azi, pentru ca ne jucam cu "te iubesc" foarte usor si des. vorba multa saracia omului, deci fapte nu vorbe. sper ca ati inteles ce vreau sa zic.
Succes

| pisicaalba a răspuns:

Fii tuinsuti pentru ca daca nu te place asa cum esti inseamna ca nu e de tine.fiecare om are nevoie de cineva care il place asa cum e.cu defectele si cu calitatile.

sper ca te-am ajutat
dai funda?

PS:sa mirosi frumos mereu in preajma ei

| cristy_8053 a răspuns:

Www.artaseductiei.ro o sa iti fie catusi de putin de ajutor.:D