| anka_6296 a întrebat:

Hey...imi puteti da idei de niste tinute pentru zile de nastere plibari pe afara... dicoteci etc laughing si machiajul coafura si accesorile big grin toate acestea sa fie o tinuta big grin sa ma descriu : am 17 ani am parul lung pana la umeri de culoare castianie ( si putin cret ) ochii caprui ( mari ) am 1.63 inaltime am 60 de kile si cam atat big grin dau fundita pe cea mai creativa tinuta big grin

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tinuta pentru zile deosebite este de fustite rochete pantaloni 3 sferturi. La tinuta machiaj coafat accesori ar trebui sa pui ceva mai simplu