| andrreeaP a întrebat:

Buna dragilor :*! Am si eu o intrebare pentru voi :d. Am parul destul de lung, cam pana la buric si are culoare lui naturala, un castaniu thinking Eu am fata micuta, si ochii caprui. Imi puteti da idei, va rog, de tunsori la moda si culori care se poarta, evitand brunetul, pentru ca am tenul deschis la culoare!:d. Raspunsul cel mai bun primeste fundita :* Multumesc! >:d

Răspuns Câştigător
| Pisiquee a răspuns:

Doamne fereste! Sa nu bagi foarfeca in el! Multe fete si-ar dori sa aiba parul tau! [Printre care si eu big grin].Il poti vopsi un roscat.E tare sweet si e la moda culoarea acum.Iar din cate vad eu ca spui acolo, ti se potriveste.In orice caz, poti sa iti faci un breton intr-o parte.Prinde bine.Dar sa nu ti-l tunzi big grin.
xoxo ^^.

3 răspunsuri:
| 07051997 a răspuns:

Cata dreptate are MagdiiJb.Sincer acum scumpa mea.si eu mi as dori din suflet sa am parul lung si sa il prind in anumite modurismug.o prietena de-a mea a avut parul pana la fund.la tuns si regreta nespus d mult.Nu ti'l tunde! altii poate isi dorec parul'l tau>big grin

| andrreeaP explică (pentru 07051997):

Nu vreau neaparat sa-l tund din lungime, pentru ca recunosc, imi place si mie, dar vreau sa-i dau o forma si bineinteles sa-mi tai varfurile :d! :*

| 07051997 a răspuns:

Dap.In privinta asta ai dreptate. Tunde-ti varfurile.si fa'ti breton intr-o parte.:*