| 92Alexandra92 a întrebat:

Hey! Intr-o zi eram la un bar, stand la masa cu doi baieti si doua fete, iar in bar intra baiatul care imi place ( pe una dintrefete l-am vazut intr-o zi caci a sarutat-o pe obraz )si el s-a pus pe scaunul pe care eram eu si tinanduma cu o mana de jold a inceput sa ma sarute pe umar, apoi a iesit cu prietenii lui afara. Mergand sa imi iau un suc l-am vazut stand cu capul in brate la alta, iar dupa cateva minute l-am auzit vorbind la telefon cu cineva si ni-a spus ca a astat cu capul in barte la una grasa(aia plecand), iar apoi cand a mers acaasa a vrut sa ma sarute si eu m-am dat putin in spate ( ca de obicei de fiecare data vera sa ma sarute)
Ce credeti ma place s-au isi bate joc de mine?

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ești doar de decor, nimic mai mult!
Pa, pa.

| xAnDyBoYx a răspuns:

Nici una nici alta.

| December a răspuns:

Cam asa ceva.

| drehtisch a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa lasi naiba treaba asta si sa te apuci serios de carte, ca iti bate capacitatea la usa si tu nu sti sa scrii, ce mama dracu o sa faci la ROMANA?

| Mary_Dragutza_1998 a răspuns:

Isi bate joc...

| 92Alexandra92 explică:

Si ce ar trebui sa fac sa il resping in continuare?