| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, am o dilema din cauza căreia nu mă pot concentra la munca, era sa cad de pe scaun. I-am spus dilema mea colegului meu și a început sa plângă. Hey domnilor cum reacționați atunci când concediul de creștere copil al soției se apropie de final, iar soția dumneavoastră e mereu nervoasa, tensionata, tranteste lucruri prin casa și da cu pumnii în pereți din cauza ca trebuie sa se întoarcă la munca? Cum ati reacționa dacă v-ar spune sa o lăsați iar însărcinată ca sa se mai bucure de încă un concediu plătit?

12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

In locul tău m-aș lega de scaun să nu cad.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Razi tu razi, dar am avut un coleg de munca care a facut 3 copii si sotia lui a stat 6 ani in concediu

| Simpatic a răspuns:

Virginica,virginica tu si cu tanarul @sportacus123 ati descoperit un site de unde va luati intrebarile? cam acelasi gen de intrebari si spete aduceti si unul si altul pe TPU happy

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru Simpatic):

Nu frate, intrebariile mele sunt rodul imaginatiei mele

| Simpatic a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Apreciez, ai o imaginatie destul de bogata happy

| darrio2007 a răspuns (pentru Simpatic):

Si eu am crezut ca este unul si acelasi.

| Simpatic a răspuns (pentru darrio2007):

Nu, sunt doua persoane diferite, amandoi foarte simpatici happy

| darrio2007 a răspuns (pentru Simpatic):

Simpatici dar de multe ori penibili. Dar nu in ultimul rând, chiar sunt amuzanti.

| Simpatic a răspuns (pentru darrio2007):

Nu pot sa te contrazicwinking

| Lupică27 a răspuns:

Am sa vorbesc cu medicul sa-ti schimbe tratamentul ca vad ca n-are efect...

| vlllaaddd a răspuns:

laughing mi-a placut intrebarea " da cu pumnii in pereti si tranteste lucruri "

sfat : spune-i sa tranteasca toate dulapurile cu haine si sa sparga toate oglinzile cu o minge de baschet, apoi sa puna muzica tare in boxa la 12 noaptea sa trezeasca toti vecinii

| Mda01 a răspuns:

Un copil nu merita sa vad aceste scene, nu cresc frumos.