| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume ati remarcat ca majoritatea femeilor maritate au dantura neglijata?

Răspuns Câştigător
| NastyGirl55 a răspuns:

Pai da, ca dupa ce fac 69 le e lene sa se mai spele.

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Asta ai remarcat tu.Ca nu ai la ce te uita pe strada.

| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

laughing Unele

| RAY a răspuns:

Cu cate maritate mam combinat eu n-am vazut asta din contra sarutau bine

| J0B0MAT a răspuns:

Ce rusine din partea lor.Ar trebui sa isi ceara scuze ca nu au dantura de Hollywood(ca a femeilor nemaritate).

| Oana92 a răspuns:

Dar ce naiba de oameni intalnesti tu in viata de zi cu zi de ai astfel de concluzii? laughing

| raluk27 a răspuns:

Nu ati inteles ideea: numai fetele single sunt sexy. Sotiile/logodnicele/prietenele sunt nasoale, neîngrijite si geloase.

| Miihaa a răspuns:

Eu am vazut si la fete nemaritate.

| SofiaAbigail a răspuns:

Nu

| wLt a răspuns:

Hello!
Aici depinde de igiena fiecărei femei, de cele mai multe ori, omul renunță la rutina asta zilnică de "a te spăla pe dinți". laughing