| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume ce parere aveti despre o femeie care face sex cu doi bărbați intr-o seara, le fura la fiecare o cantitate de sperma, le amesteca și fuge la clinica sa ii se insemineze astfel încât sa rămână însărcinată și sa le ceara pensie alimentara la amândoi?

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

E imposibil așa ceva, un singur spermatozoid e nevoie

| Violleta2022 a răspuns:

Ha..ha..ha... te-ai inspirat din povestile prostutelor, care cred ca sperma bagata inapoi cu degetele, le poate lasa gravide?

Eu sunt curioasa sa aflu cum le fura alora sperma... laughing

| Fatamuntilor a răspuns:

Nu ma dau experta (nu am cum), dar cred ca sperma se recolteaza in conditii speciale, in recipinte sterile, deci efortul este inutil.

| LoveSleep a răspuns:

Amandoi stim ca poate sa o ia doar de pe fața si cat timp eu sunt unul dintre barbati, putin imi pasa. Pensie nu am cum sa ii dau ca sunt șomer oricum.

| VoidEternal a răspuns:

Nu îmi dau seama daca e cantitatea obisnuita de trolling sau chiar crezi că dacă amesteci sperma a doi oameni copilul o sa moștenească material genetic de la amândoi.

| nyoentox2002 a răspuns:

Pai daca e un negru și un alb o să iasă gemeni un alb și un negru sau poate 2 negri cine știe?

| vasileparnaie a răspuns:

Da am si o intrebare frate cum se insemineaza la clinica? ii desparte alea si toarna acolo lichidu? laughing)

| Verginic?Vac?Gras? explică (pentru vasileparnaie):

Nu neaparat, se poate inseminarea așa amestecată iar copilul va moștenii de la ambii bărbați trăsături

| RAY a răspuns (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Nu se poate

| Verginic?Vac?Gras? explică (pentru RAY):

Ba da frate

| DarianVicentiu a răspuns:

O parere buna

| Helloothere a răspuns:

Efectiv eu ha ha ha ha