| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, ce parere aveti despre o femeie care iese la intalnire in fiecare zi cu barbati diferiti ca sa manance pe gratis in oras?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Bravo ei, daca reuseste sa agate zilnic cate un fraier, atunci sa-i uram: felicitari!

16 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Mna, inflatia e mare, criza economica aia aia... facem toti ce putem sa mancam

| Hammurabi a răspuns:

Dacă ieși la întâlnire cu o gagică e obligatoriu să-i dai de mâncare?
Că altfel, poate fi cam obositor pentru ea să iasă la o grămadă de întâlniri, și niciuna să nu fie câștigătoare.
Măcar un dublu cheeseburger ceva... rolling on the floor

| Verginic?Vac?Gras? explică (pentru Hammurabi):

Pai frate, adulții când ies la întâlnire merg la restaurant nu la cofetărie sau în pic ca copii

| Emma30555 a răspuns:

Dacă nu ii place pe acei tipi și iese doar pentru restaurante și fițe este doar o țăranca fără mândrie

| LordCristobal a răspuns:

Ca e o panarama de femeie.

| blackann a răspuns:

Materealiste intretinute

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lol! laughing)
Asta aș fi eu dacă aș reuși să mă camuflez să arăt brici totuși ca să-i atrag pe bărbăței. rolling on the floor)))
De ce nu mi-a trecut prin cap niciodată treaba asta?!
Mi-ai dat o nouă mare idee. happy

| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Depinde și de ce gen de femei spui tu.
Nu toate sunt asa, drept dovada sunt și tipe care aleg sa își plătească singure consumul.
La o întâlnire mi se pare normal sa își plătescă fiecare ce a comandat, ca să nu existe discuții după.

| Verginic?Vac?Gras? explică (pentru Alexia999997777777777777):

La o întâlnire e normal sa plătească bărbatul, ceri care permit sau obliga fetele sa iei plătească consumația sunt papagali

| Hammurabi a răspuns (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Mda... ai dreptate, s-ar putea să meargă schema asta.
Doar că, nu toți masculii sunt fraieri să o scoată la restaurant și ei să nu primească nimic.
Așa că, până la urmă, tot la un fel de prostituție ajunge. laughing

| Alexia999997777777777777 a răspuns (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Cel mai probabil, dar apar și discuții cum ca fix tipele stăteau cu aceștia " pe interes " când ei s au oferit sa plătească.
Asa pa pa discuții fiecare își plătește ce comandă.

| AdioTPU a răspuns:

laughing Femeie profitoare.

| AndreeaWTS a răspuns:

Prostituție culinară? rolling on the floor

| GeorgeCazan a răspuns:

Fată deșteaptă...depinde și ce mănâncă.

| yhua a răspuns:

Că ie o sarca vai de capul ei

| rxbiesx a răspuns:

Foarte inteligenta, de fapt si eu fac asta cu fiecare ocazie