| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, cum reacționați atunci faceți sex, iar partenerul vostru vorbește intr-o limba straina?

Răspuns Câştigător
| blackann a răspuns:

Ii raspund in alta limba

12 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Nu stiu cum as reactiona, pentru ca toate cele de pana acum vorbeau romaneste, dar trebuie sa recunosc ca mi-ar placea sa o fac si eu macar cu una care vorbeste coreeana, chineza, japoneza sau ceva de prin zona aia.winking

| Hyperion7 a răspuns (pentru wildthing):

Și dacă îți zice in limba lor că nu ești bun și că o ai mică și tu o iei ca pe ceva romantic?batting eyelashes

| wildthing a răspuns (pentru Hyperion7):

Atunci e tocmai bine ca nu inteleg ce-mi zice. laughing

| darrio2007 a răspuns:

Ii cer translate.

| Hyperion7 a răspuns:

Ii vorbesc dirty într-o altă limbă străină big grin

| Eireann a răspuns:

Iubitul meu e irlandez, fostul era portughez... cred ca de peste 10 ani nu mi-a vorbit nimeni romana in pat.

| Verginic?Vac?Gras? explică (pentru Eireann):

Ne poți împărtăși te rog câteva cuvinte în irlandeza care se rostesc în pat?

| Eireann a răspuns (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Vorbeste in engleza deci nimic foarte interesant.

| Eireann a răspuns:

Numai sa nu inceapa sa vorbeasca in latina, sanscrita sau aramaica si sa isi invarta capul 360 de grade ca atunci s-ar putea sa nu fie tocmai excitant.

| anonim3248 a răspuns:

Femeile vor bărbați străini.

| anonim3248 a răspuns:

Tot timpul femeile au vrut străini.

| VadimIvanov a răspuns:

Ar fi bine, că nu as înțelege ce spune. happy