| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, cum se face ca lumea spune ca dupa ce te căsătorești ai parte de sex non-stop dar de fapt sexul devine tot mai rar spre 0?

Răspuns Câştigător
| Silwian a răspuns:

Pentru ca fiecare s-a casatorit din interes!

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este adevarat: cand te casatoresti ai parte de sex zilnic, non stop sau de cate ori vrei.
Sexul ala facut "mai rar" si spre "zero", apare DUPA 70 de ani!

PS Stiai tu ceva, dar ai incurcat varstele happy

| blackann a răspuns:

Violetta e o salbatica, ea face sex si de 7 ori pe zi!

| iulia0514 a răspuns:

Poate aia care sunt căsătoriți de 40 /50 de ani

| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Faptul ca ești cu o persoana într-o relație, chiar căsătorie, nu îți dă dreptul să faci " sex non-stop" fără acordul persoanei, dacă te căsătorești doar pentru nevoia fiziologica atunci este grav.

| Michele7 a răspuns:

Ai avut persoane care ți-au spus asta sau din propria experiență? happy