| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, de ce atunci cand mergi la cabana cu gasca si se pune problema de cum si cu cine se doarme in camera, se creaza o usoara tensiune si retinere?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Pe criza asta cine mai merge la cabana? poate mergeam in canale si asa e cald acolo, deci sunt 4 persoane in canal se pune problema cu paza si cine a adus aurolacul, sa nu ne prinda politia sau alti intelectuali de canale

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

O rogi pe tanti cabaniera sa te primeasca sa dormi in camera ei si vei scapa de "tensiune" nu stiu daca si de retinere, atat la propriu cat si la figurat. rolling on the floor

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru corbulalbrosu):

Eu nu am probleme cu asa tensiune, ala e momentul meu preferat cand se decide cine cum doarme, ma refeream la ceilalti participanti ai cabanei si la diverse sittuatiipoate v-ati confruntat si voi

| Doub a răspuns:

Omg, deci clar. "Cabana" a ajuns un laitmotiv al acestei categori.

| Oana92 a răspuns (pentru Doub):

Cabana si cearsaful laughing

| DeeaMarry a răspuns (pentru Doub):

laughing

| J0B0MAT a răspuns:

Asa se intampla? Nu stiam.

| Domnuleeeeu a răspuns:

E a patra oară când văd aceeași întrebare pusă e tine, poți a aci odată? Lasă dracu cabana aia.