| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume atunci cand hotarati cu gasca sa mergeti la cabana iar una din fete abordeaza problema cine cu cine doarme in loc sa abordeze cea mai importanta proble si anume cumparaturile (mancare, mai ales bautura). ce parere aveti? are intentii de sex?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Se pare ca m-am inselat in privinta cabanelor si a gastii, deoarece am avut impresia ca ai reusit sa dezlegi misterul si sa rezolvi aceasta dilema anul trecut.big grin

| Verginic?Vac?Gras? explică (pentru corbulalbrosu):

Cabanele sunt un mister ce nu poate fi descoperit, atatea lucruri se petrec acolo

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Poate sunt teroriste si vor sa faca un atentant terorist la tabara, de aia eu nu merg in tabara si singur sunt in varful evrestului

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-au inventat hoteluri, pensiuni. De ceva timp.
Mai schimba-le si tu. Insa nu schimba categoria Dragoste si Sex. Nu mai veni la Conversatii

| Verginic?Vac?Gras? explică (pentru anonim_4396):

Noua ne plac CABANELE. am pus intrebarea la categoria dragoste si sex dar mi-a fost mutata, locul meu este la sex nu aici dar nu ma pot pune cu adminii

| BlackChocolate1 a răspuns:

Probabil. Sau pur și simplu vrea să fie sigură că va dormi lângă cine vrea ca să nu fie discuții la cabană.