| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, este adevărat ca în zilele noastre de când femeile sunt independente acum așteaptă ele bărbații în fata localului la prima întâlnire cu un trandafir în mana?

Răspuns Câştigător
| Hammurabi a răspuns:

Da.
În Guatemala și în Burkina Faso.
laughing

6 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Or fi independente femeile,nu zic,dar intotdeauna ele vor fi cele care vor astepta trandafirul, nu-l vor oferi.
Ok, s-au vazut si cazuri izolate cand o femeie a oferit o floare unui barbat, dar, nefiind apreciat gestul, au renuntat.

| stef87 a răspuns:

Poate trandafirul de la intalnirea anterioara. Cum, nu stiai? Bro, sa-ti spun un secret, dar nu il spui la nimeni! Se dau singure, ranite, se arunca in bratele tale, dar se mai vad cu alti 7 in aceeasi saptamana.

La dracu, citesc si fetele aici!

| RAY a răspuns:

Eu am dat peste fete care aveau vibratoare în mana, pai dacă sunt independente 100%

| helpforyou a răspuns:

Hmmm... am fost iute pe centrul vechi sa vad daca sunt femei cu trandafir in mana... Cam nu erau.
Nu m-am dat batut, am fugit repede si in centrul nou, tot la fel. Am schimbat iute continentele dar ce sa vezi, nici o schimbare. Galaxiile le incerc saptamana viitore. Pana imi trag sufletul si mai cumpar un trandafir.

| iulia0514 a răspuns:

Hai sa nu exageram laughing da te-o dat peste cap subiectul asta nu gluma la fel ca ăla cu nota de platăhee hee

| OAly a răspuns:

Daca are femeia un trandafir in mana, il are de la alt barbat cu care s-a intalnit inaintea ta. laughing