| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey, este adevărat ca de când femeile sunt independente, când ieșiți la întâlnire cu ele nu mai sunteți stresați ca trebuie sa plătiți doar voi nota?

Răspuns Câştigător
| Hammurabi a răspuns:

Acum, serios. Dacă ești stresat doar de o notă de plată... îți cauți alte hobby-uri. laughing

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cand sunt independente ies singure.

| blackann a răspuns:

Nu ca nu sunt provincial sa plateasca ea

| helpforyou a răspuns:

Hmmm... mie imi place in continuare sa achit eu.
Cu atat mai mult ca eu sunt cel care face invitatia.

| iulia0514 a răspuns:

Ies singura dacă tot sunt independentă nu aștept ocazia să-mi plătească cineva consumațialaughing

| Hypefox a răspuns:

Cum adică?
Cine a invitat achita nota si de-obicei bărbații invita deci sa fie siguri pe ei ca si achita complet.
Nici pasarica nu e gratis!
Daca voi alegeți femeile care profita, ce sa va fac?

| Iepuroi a răspuns:

Sigur mie mi au luat și beemveu