| anonim_4396 a întrebat:

Ce asteapta fetele de la prima intalnire

Răspuns Câştigător
| Swabia a răspuns:

Iti zic eu ce asteapta inaintea intalniriihee hee...Il asteapta pe Fat Frumos cu pelerina neagra pe un cal alb sa le plimbe prin tufisuri!tongue...glumeamhappy! ...Cum s-a mai zis depinde si de fata si de varsta! ...Nu poti vorbi aceleasi lucruri cu o fata de 13-16 ani cu una de 18-20! Ar fii ridicol!winking

2 răspunsuri:
| moni a răspuns:

STII CEVA DEPINDE DE FETE. UNELE ASTEAPTA SE FIE DUSE IN ORAS LA PLIMBARE SI SE MULTUMESC CU UN SARUT ALTELE VOR SA SARA PE TINE DIN PRIMA.

| lucyone89l a răspuns:

Hmm oare ce asteapta! cred ca depinde si de varsta lor dar se asteapta sa nu le jignesti cu subiectu hai din prima seara cred ca o privire seducatoare un sarut pasional si sa vorbiti sa purtati o conversatie spumoasa nu sa taci din gura sa te pierzi ca altfel esti manktbig grin