| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, este adevarat ca oamenii care au foarte multa imaginatie presteaza cel mai bine in pat? Adica sunt foarte buni la pat datorita imaginatiei?

Răspuns Câştigător
| Lukasssz a răspuns:

Da,de exemplu cu demon si inger, politista si raufacatoru`, instalatoru` si casnica.

7 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Răspunde-ți singur.

| AnnaMariaaa a răspuns:

Ceva imi spune ca nu te incadrezi laughing)

| Violleta2022 a răspuns:

Incorect!
Sunt buni la pat pentru ca au un organ "adevarat" cu care stiu sa satisfaca, fiindca imaginatie au foarte multi, dar cand au un cuc de 10 cm in pantaloni, anatonimic este imposibil sa satisfaca pe cineva.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Da da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.Eu,de exemplu, am un penis foarte mic şi subţire, dar în schimb îmi surprind mereu partenerele cu imaginaţia mea cea bogată.Nu s-a plâns niciuna până acum.

| aliipt99 a răspuns:

Eu n am nevoie de asa ceva... Daca este dragastos, barbat, ma simt in siguranta si se misca incet cum imi doresc eu am orgasm clar. Daca are 20 cm si imaginatie. pozitii.n am orgasm. Depinde de fata.