| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume este adevarat ca principalul factor favorabil al divorturilor si violentei domestice este ca femeia nu se mai ingrijeste (adica nu se mai machiaza, face dus odata la 3 zile, se ne) si barbatul nu mai este cuceritor si face burta mare si se face cat un porc?

Răspuns Câştigător
| UzOm a răspuns:

Și principalul factor asupra unui bărbat? A da, este un bufon ce o cam ia de la femei. Societatea asta este ****** rău de tot.

3 răspunsuri:
| UnBroken2016 a răspuns:

Mai mult e faptul ca ei se cred mari macho daca da in cineva mai slab ca ei. De ce nu toti astia si-o dau parte in parte cu unu mai mare? De ratati ce sunt.

| Sadop a răspuns:

Principalul factor al violenței domestice asupra unei femei e că în loc să aibă un bărbat lângă ea, are un frustrat idiot.o târfă.

| UzOm a răspuns (pentru Sadop):

Și principalul factor asupra unui bărbat? A da, este un bufon ce o cam ia de la femei. Societatea asta este ****** rău de tot.

| deea3507 a răspuns:

Nu, nu este adevarata aceasta afirmatie. cauzele sunt altele