| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, in primul rand vreau sa ne calmam si sa ne linistim si sa ne indreptam atentia catre utilizatorul mastadont, in fata caruia vreau sa fac o plecaciune si sa ingenunchiez, datorita lui am gasit inspiratia pentru intrebarea mea. Haideti sa toastam un pahar de sampanie, sa cante muzica, sa punem de o friptura si privirea ta imi ploua in gura si sa ii uram toate cele bune. Respect frate!

Hey lume vreau sa spun ca am spart paharul cu vin de nervi si revolta cand vad cum sunt tratati barbatii in ziua de azi. Cum se poate ca un barbat sa permita sa fie inchis precum un animal in cusca in casa pana iubita merge la cumparaturi sau la o iesire cu prietenele? Acesta este clar un SCLAVUL SOTIEI daca accepta umil asemenea tratament de carpa de sters pe jos! Nu se poate! Voi baieti ati permite iubitei sa va trateze ca pe ultimul gunoi?

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Depinde cati bani are, si cat de bine se f te.
Altfel stai inchis in casa, cand stii ca primesti orice ii ceri.

15 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asa ceva e intolerabil, cureaua si lectia care trebuie s-o invete. Cu mine nu are voie sa iasa cu prietenele, sant stapanul ei, ea e proprietatea mea, trebuie sa se supuna la stapan. Deaia e relatie sa stea femeia cu barbatul, prietenii isi vad de treaba lor, acum nu stam sa ne regulam cu alte femei in timp ce ele o fac cu alti barbati ar fi boli combinate la colet. Ne trebuie un ak47 neaparat in casa pentru probleme de genu asta

| Violleta2022 a răspuns:

Este evident ca ala nu a vrut sa mearga cu prietenul ciudat si atunci a bagat chestia cu inchisul in casa, fiindca nu s-a inventat inca cusca pentru barabti si nici prosti, care se lasa legati de calorifer.

| Hammurabi a răspuns:

Cum adică "închis precum un animal în cușcă"?
Ce e aia? Că nici nu știu la ce să mă gândesc.

| Verginic?Vac?Gras? explică (pentru Hammurabi):

Cum se inchid animalele in cusca frate si sunt tinute inchise acolo, private de libertate

| Hammurabi a răspuns (pentru VoidEternal):

Tu chiar crezi că poate exista real așa ceva?

| VoidEternal a răspuns (pentru Hammurabi):

laughing

Multe lucruri despre care credeam ca nu sunt posibile s-au intamplat. Nu mai risc sa fac presupuneri.

| Hammurabi a răspuns:

E pe dracu'. Cum să existe așa ceva?
Poate sunt doar legende urbane.
Sau poate omul are vreo problemă de sănătate psihică și nu-l lasă să iasă singur din casă.
Cum naiba să inchidă în casă un om normal, sănătos?
Înseamnă că ea e total plecată cu pluta.

| mastadont a răspuns (pentru Hammurabi):

Gelozia frate, gelozia le face pe unele persoane să acționeze irațional și să comită asemenea fapte.
Nici mie nu mi-a venit să cred că în 2022 se poate întâmpla așa ceva însă aparent totul e adevărat, a confirmat și prietena tipului.
Mai departe nu am investigat că nu vreau să mă bag în relația nimănui, mai bine îi las să-și vadă de treburile lor LOL.
Nici nu știi cât de irațional pot acționa unii de la gelozie, mai ales în zilele noastre când totul e conectat. Am prieteni cărora prietenele le cer poze din oră în oră să vadă unde sunt, poză din care să se vadă clar locația, Îi urmăresc ca FBI-ul pe cei mai mari criminali, tehnologia asta e moartea relațiilor extraconjugale îți spun eu.

| Hammurabi a răspuns (pentru mastadont):

Ok, și cine naiba îi obligă să continue o relație cu o tipă atât de aberantă?
Nu e clar ce va urma?

| SharpEagle a răspuns (pentru Hammurabi):

" Înseamnă că ea e total plecată cu pluta."
Ceva imi spune ca amundoi sunt, de fapt, plecati cu pluta.
Dar departe rau...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau sa pui o întrebare și în onoarea mea

| Verginic?Vac?Gras? explică (pentru anonim_4396):

Vine cu inspiratie frate si iti voi dedica

| timidu89 a răspuns:

De barbati nu am auzit, dar o tipa cu handicap a fost sechestrata de unul in apartament si batuta. Doar Lili din serialul la bloc il mai inchidea pe Costel in apartament laughing) Men, si sa fi cu ceva probleme, nu permiti iubitei sa te inchida ca pe caine in casa. Poate in secolul xx mai erau cazuri de genul, dar in 2022 e strigator la cer.

| StefanIlAreMare a răspuns:

Nu are tupeu sa ma trateze asa ca eu nu ii permit