| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, in timp ce curatam baia mi-a venit o intrebare in minte, sa zicem ca mergeti la colindat cu gasca, vine fata sexy si single si este absolut superba, imbracata extraordinar de frumos si stralucitoare din toate punctele de vedere, bun mergeti la primul cuplu acasa colindati, iar fata single si sexy isi da jos haina si o da gazdei sa o puna la cuier si acesta spune: vai dar ce frumoasa esti, iar iubita lui in secunda doi s-a schimbat la fata si a devenit suparata foc, cum calmati spiritul in asa fel incat iubita sa distruga seara de craciun cu isteriile ei?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca si in timp ce speli WC-ul te gandesti la chestiile astea chiar ai probleme serioase cu capsorul.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Waaaw, raspun castigator!laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce ne-am face noi fara fata sexy si single si mai ales fara escapadele la cabana?laughinglaughinglaughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si fara iubita geloasa fara motiv happy

11 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Astepti revelionul sa mergi la cabana cu ea

| Fatamuntilor a răspuns:

Depinde mentalitati.
Un compliment sincer nu ar trebui sa supere pe nimeni!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

II spun asa: Ori stai chill, ori te duc la cabana mea laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În timp ce mâncam o prăjitură făcută de mama, am citit încă o întrebare stupidă din colecția de #întrebăristupidemarcaverginică, era să vomit, trist.

| Lola203 a răspuns:

Fata asta sexy si single strica relatii laughing sincer, daca amicii tai se uita dupa orice alte fete in afara de iubitele lor, de ce naiba mai stau cu ele? E patetic sa stai cu cineva doar pentru ca n-ai alte optiuni. In fine, ideea e ca amicul tau ar putea sa-i faca fetei sexy complimente cand nu e iubita lui acolo sau macar fara un entuziasm asa mare. Iar pentru a o calma pe iubita geloasa schimbi subiectul si incepi sa colinzi ca doar de-aia te-ai dus acolo, nu?

| mjk99 a răspuns:

Complicata intrebare. laughing e sexy si single, why not?!?