| Sofer a întrebat:

Hey lume. Sa zicem ca abordați o fata pe strada și totul merge ok și ieșiți apoi la întâlnire și începeți sa va sărutați cu mici atingeri corporale. De la un sărut pasional e posibil sa existe atracție între cei doi și sa dea start unei relații?

15 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Se lasa cu SEX

| RAY a răspuns:

Daca nu exista atractie fizica din prima nu va exista nimic, simplu

| Drimmero a răspuns:

Clar exista atractie si o potentiala relatie

| Nemessys a răspuns:

Eu nu as face lucrurile astea fara sa am dorinta sau sa dau de inteles ca vreau o relatie cand de fapt nu vreau.

| GoldenZenith a răspuns:

Mai mult decat posibil. Hai succes! love struck

| alexalx1234 a răspuns:

Nu știu cum reușiți unii să abordați fete pe stradă că eu când încerc sunt ignorat complet...

| PuieMonta2002 a răspuns (pentru alexalx1234):

Care a fost cel mai urat refuz pe care l-ai primit?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Bineinteles ca există această posibilitate, doar ca depinde de la individ la individ. În marea majoritate a cazurilor asta se întâmplă, însă nu prea sunt relații de lunga durata. Succes!

| Peachdelight a răspuns:

Pai fără atracție nu ar fi existat acel sărut. Deci da cel mai sigur poate începe o relație depinde fiecare ce își dorește, one night stand sau mai mult.

| DeeaCarmen a răspuns:

Da. De ce nu? Cred ca mai mult ca sigur duce catre relatie

| StefanAdam a răspuns:

Normal ca da

| Anemius34 a răspuns:

Păi normal de la sărut vine deja atracția

| Darja111 a răspuns:

Da,este tot posibilul

| Avarya a răspuns:

DA, cel mai sigur

| Damaneagra1 a răspuns:

Dapinde ce fata e si ce-si doreste, care sunt intentiile ei, eu zic ca ar fi bine sa o cunosti inainte de a incepe o relatie cu ea si sa o faci sa te iubeasca, nu doar sa te placa fizic... daca vrei o relatie stabila cu ea, luand in considerare si ce sentimente ai tu pentru ea, pentru a nu o ranii mai tarziu...
iar daca a acceptat sa te sarute, depinde de fata, multe fete ia baietii la rand fara sa simta ceva pentru ei. Eu zic ca ar trebui sa o cunosti inainte si dupa... gesturi dragute, comunicare, multe lucruri impreuna, atentie, sarutari, imbratisari... si daca treburile merg bine, o vei aveawinking Mult succes!