| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, sefu mi-a trasat aceasta sarcina de a va intreba pe voi si a rezolva dilema asta: stimati domni cum reusiti sa pastrati legatura cu amantele voastre pe perioada pandemiei fara ca sotiile sa isi dea seama?

Răspuns Câştigător
| Sofer a răspuns:

Când soția e în bucătărie și eu fie în camera sau afara. Vorbesc cu amanta. Vad cum scap de soție sa ma pot vedea și cu amanta fără sa știe ea.

3 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Aoleu, inselat... dar mare "gagicar" este seful tau.

| Fatamuntilor a răspuns:

NU sunt domn!
pasul 1! gasiti un loc neutru, gen casa unui prieten (nelocuita)
pasul 2 ambii isi mint familia ca sunt suspectii de COVID si pentru siguranta trebuie sa se izoleze (am gasit loc) de restul familiei pentru doua saptamani.
pasul 3 odata locatia stabilita gasiti un moment prielnic gasiti un moment prielnic de iesit de ajuuns acolo.Nu cred ca sotia ar vrea sa conduca sotul, dar ar fi bine ca amanti sa ajunga la ore diferite.
pasul 4 avand in vedere ca in acele doua saptamnai nu iesi din casa sotia ar trebui sa aduca mancarea la usa.
pasul 5 daca stabiliti locatia in alt oras, pasul 4 se anuleaza.
REPEDE, pana nu ne baga in carantina generala pe bune
gata!

| SilentRain a răspuns:

Spune-i lui Seful tau sa nu se mai inspire de pe FaceBookwinking