| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, de data asta dilema este a sefului meu si mi-a trasat sarcina in concediu sa va adresez aceasta intrebare. Baieti, sa zicem ca ati planificat o intalnire cu o fata intr-o anumita zi, la o anumita ora. In ziua accea un tovaras va invita la o bere, inainte de a va intalni cu fata cu vreo 3-4h. Stand pe terasa o vedeti pe fata cu care ati stabilit intalnirea cu un baiat la o terasa si se vede clar ca este o intalnire. Cum reactionati cand va vedeti cu fata si stiti ca mai inainte a fost la alta intalnire?

Răspuns Câştigător
| JOHNtheADVISOR a răspuns:

O suni și îi spui că a greșit terasa că tu ești vizavi. rolling on the floor laughing

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

As zice ca e neserioasa. Gasesc alta

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Mă fac că nu îmi pasă, dacă fata se spală după.

| Catrice a răspuns:

"ati panificat o intalnire" hmm covrigei sau sărațele?hee hee

| Sofer a răspuns:

Întâlnire cu ea și după câteva runde de sex și adios amigos.

| Lukasssz a răspuns:

Le-as turna berea pe față la amandoi.

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru Lukasssz):

Frate, tovarasul nu are nici o vina

| Crackman a răspuns:

Nu poți sa ii zici nimic. Nu are vreo obligație de tine ( este încă libera sa facă ce vrea )

| alexalx1234 a răspuns:

E neserioasă. Profită de amândoi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Conștientizez situația în care mă aflu.

Ea este o necunoscută, noi doi nu avem o relație și e firesc să aibă și alte întâlniri.

Fata se mișcă repede și nu este exclus ca să sa joace la mai multe capete. Simplu!

Succes!

Răspuns utilizator avertizat
| IgnatVictor a răspuns:

Salut!
Într-adevăr, fata nu are nicio obligație față pe persoana în cauză, deci poate proceda în orice fel. Faptul că își planifică două întâlniri în aceeași zi denotă graba cu care vrea să termine lucrurile. Dar, dacă aș fi eu în cazul acesta, mi-aș lua tălpășița și aș lăsa-o în plata Domnului.

Răspuns utilizator avertizat
| Adolf8 a răspuns:

Posibil vrea să cunoască mai mulți bărbați până își va găsi un bărbat de care se va simți atrasă și își va crea iluzia ca este jumătatea ei.

| razvanRmm a răspuns:

Ii lasi copilul in burta