| papushikatha23 a întrebat:

Hey lume, stiti cumva daca exista vreo crema, aroma sau altceva cu care sa ma dau acolo jos ca sa mi-o manance ca o ciocolata?

6 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Atata timp cat nu iti pute pasarica e in regula, noua barbatilor le place mirosul natural al pasaricii

| corbulalbrosu a răspuns:

O "pasarica" proaspat spalata va emana cea mai placuta si inconfundabila mireasma ce poate rivaliza cu orice afrodiziac din lume. Mentinuta mereu in stare curata si perfect igienica, orice barbat va dori sa muste din "pasarica" ta, ca din cea mai delicioasa si savuroasa savarina. De obicei cele care recurg la folosirea unor creme, spray-uri sau dezodorante doresc sa mascheaza miresmele nu tocmai placute provenite de la o igiena precara recurg la astfel de trucuri care deseori se soldeaza cu niste rezultate mai mult decat jalnice.

| mihai69 a răspuns:

Da, se cheamă Nutela. Sau Fineti.
winking

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Nu stiu nici o crema dar imi place cum gandesti.

| MtfkRebekah a răspuns:

Igiena atenta e cea mai buna solutie, daaaar daca doresti sa fii putin mai inventiva poti incerca cu putina miere de albine, frisca thinking

| Anonimsoulmate a răspuns:

Eu cumparasem un tub de frisca si ii introdusesem prietenei mele varful cu grija apoi apasam pana iesea pe afara...ei ii placea senzatia racoroasa si ceea ce urma iar eu ma topeam sa ma joc cu ea toata noaptea big grin