| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume tineti-va bine pentru ca Covid a plecat si a revenit perioada neagra..nuntiile...Ati asistat vreodata la o nunta unde la sfarsitul petrecerii au avut loc certuri si scandaluri intre nasi si miri din cauza baniilor? Daca da cum ati reactionat?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Hallo junge Mann, am fost s-a lasat cu sex în grup,păcat ca eram minor ca o făceam cu toate fetele,certuri sunt mereu, am fost la nunta unui amic, ambele famili stăteau departe uni de alți, nici nu se băgau în seama, eu am venit pentru tort ca eram minor, acum mai am o nunta pe 18 iunie, acum sunt gras și adult, nu se uita nici una la mine, le și înțeleg sunt invidioase pe sâni mei, PS vând poze cu ele

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut frate, uite, daca sar certa nasii si mirii intre ei eu mai bine parasesc locul si nu imi bat capul de ei, lasa-i in plata domnului. Frate, mai intrebat daca am fost si eu de fata lor acolo, pai am fost si nu mi-a placut de loc sa aud racnete si tipete si pahare care zboara si la fel cu farfuriile, poate imi venea o farfurie si imi despartea capul de corp, deci daca esti prin asa ceva, fugi, cat mai departe. FOC LA GHETE happy si seara buna!

| Sofer a răspuns:

M-aș amuza ca ar fi foarte penibil.

| Cozmea022004 a răspuns:

Nu,dar am avut o inmormantare si s-a intamplat asta. A fost si mai trist