| elasexygagica a întrebat:

Lume astazi este nunta lui pepelove struck abia astept sa ma uit la tv sa vad in directlove struck voi ce parere aveti de aceasta nuntalove struck? va fi superlove struck? eu cred ca daalove struck ador nuntiile vedetelorlove struck

Răspuns Câştigător
| Céline7 a răspuns:

Abia stept sa o vad, cred ca va fi super love struck Sper sa fie si zavonica acolo big grin

4 răspunsuri:
| Evanna a răspuns:

Elasexy, pe unde umbli? Nu te-am mai vazut de o veşnicie. Credeam că ai murit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam scumpa la vedere esti in ultimul timp.Pe mine nu nunta ma pune pe ginduri ci cit va rezista relatia asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Decat sa ma uit la o nunta in direct mai bine ma uit la un meci de voleilaughing, oricum, pepe sta cu asta vreo 2-3 luni si divorteaza iarlaughing

| Bianca0007 a răspuns:

Probabil va fi frumos insa cred ca a luat aceasta decizie cam repede.