| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, ati asistat vreodată la o bătaie în familie între nora și soacra? Dacă da, cum ati reacționat?

Răspuns Câştigător
| Hammurabi a răspuns:

Unde se încadrează întrebarea asta?
La dragoste sau la sex?
Ca să știu cum să răspund... laughing

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, nu am avut asemenea ocazie niciodata, dar asta-i si pentru ca nu traiesc in cartierele rau famate, unde se traieste cu violenta sau mahalageala in casa.

| LordCristobal a răspuns:

Nu am asistat dar am fost aproape sa vad ceva similar.
Am un văr care a divorțat de nevasta lui si s-a cuplat cu nasa lui de cununie adica cu cumatra lui.
Cand era casatorit varul asta al meu o mai ardea si cumatra lui.
Matusa mea nu a fost de acord cu noua relatie a varului meu si o simpatiza pe fosta nevasta a varului meu.De aceea a sunat-o pe noua iubita a verisorului meu si a facut-o troaca de porci la telefon.
Desi nu s-au intalnit fata in fata niciodata la telefon ambele s-au jignit reciproc cred ca a fost Batalia de la Vaslui la telefon.
Si daca s-ar fi intalnit fata in fata cred ca ar fi avut loc o paruiala pe cinste.

| helpforyou a răspuns:

Din fericire, nu. Nici de auzit nu am auzit.

| iulia0514 a răspuns:

Da am asistat și culmea chiar într-un restaurant și nu un restaurant de cartier ci un restaurant destul de select, nu am făcut nimic doar am privit și am așteptat ca cei de la securitate să-și facă treabahappy

| vodami92 a răspuns:

Doamne fereste de asa ceva!

| Allhambra a răspuns:

Da, am asistat. La țară.
Am stat, am privit, m-am distrat.
N-am reacționat în nici un fel. Nu erau din familia mea și erau și soții lor acolo. (care asistau liniștiți)
În zonă, era un miros puternic de țuică. laughing

| asinedthereal a răspuns:

Bătaie e deja next level. Se poate sa fi ajuns acolo din mai multe motive. Soacra nu are niciun drept asupra norei iar soțul ei ar trebui sa și pună la punct mama, ar trebui sa și apere soția și sa o susțină, indiferent ca e maicasa la mijloc. As susține nora pentru ca povestea soacra - nora e știută de când lumea