| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume atunci cand mergeti la nunti si au loc scandaluri intre rude sau miri va place sa priviti sau preferati sa luati parte din scandal?

Răspuns Câştigător
| DumnezeuTatal a răspuns:

Cabane, club, nunti... oare ce urmeaza?

11 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu-mi plac asemenea petreceri si prefer sa plec de acolo!

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru neutrino):

Si sa ratezi toata distractia?

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Privesc.

| R0R0 a răspuns:

Prefer să privesc.

| Oana92 a răspuns:

Nu am fost eu la prea multe nunti, dar nu am auzit de situatii de genul asta. Am vazut ca unul beat o dansa pe soacra mica si a picat cu ea, dar asta a fost singura drama vazuta la o nunta...

| ubox7007 a răspuns:

Daca nu sunt persoane importante pentru mine acolo, ma bag de placere, daca sunt persoane importante, nu ma bag.

| NellieLovett a răspuns:

Nu ma amestec, doar privesc

Răspuns utilizator avertizat
| pufipo a răspuns:

Daca mergi la nunta de ce sa sari la scandal? ori sari sa-i desparti (logic daca ii cunosti pe respectivi) ori nu

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru pufipo):

Nu ca mi-ar pasa de mire si mireasa, dar sunt genul de om scandalagiu