| lucib a întrebat:

In perioada in care sunt eu(a adolescentei), la o nunta unde parintii mei sunt nasi, ce ar trebui sa port, casual, sau costum?

2 răspunsuri:
| OanaG a răspuns:

Esti baiat nu? happy

Pai imbraca-te intr-o pereche de blugi/pantaloni albi si o camasa neagra happy
:* Distractie placuta.

| Anelisse a răspuns:

Eu zic ca un costum ar fi ideal. dar depinde cum te simti u mai bine.la cununia civila merge ceva casual(poate o camasa si niste pantaloni). dar seara eu zic ca-ti trebuie costum. sper ca te-am ajutat

PS:sfatul unei fetehee hee