| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, tomai am fost martor la urmatoarea scena azi-noapte, deci am fost invitat sa joc remy acasa la un prieten impreuna cu gasca, a venit fata single si sexy, 3 cupluri si eram eu si inca un baiat care e single. Incepem sa ne jucam si observ ca baiatul single care era asezat langa fata sexy si single ii face cu ochiul si fata sexy ii zambea. In tot timpul asta un prieten care venise cu iubita lui (baiatul asta e indragostit de fata sexy si single) a devenit foarte gelos si nervos de a impins masa si a cazut jos masa cu tot cu joc, pahare, castroane cu covrigei si a inceput sa se certe cu baiatul single, noroc ca intr-un final i-am potolit si l-am trimis acasa pe tipul nervos impreuna cu iubita lui. Ce parere aveti de situatia asta?

Răspuns Câştigător
| Miss25JK a răspuns:

Fereasca Dumnezeu!

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Plictisitoare. Participantii dau dovada de proasta crestere si superficialitate. Nu ti-ai ales prea inspirat prietenii, au apucaturi de copii rasfatati si nu prea inteligenti. Nu te plictisesti de moarte in asa companie?

| Oana92 a răspuns:

Toti prietenii tai sunt isterici? Am crezut ca doar tipele cuplate, dar se pare ca e o chestie generala...

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru Oana92):

rolling on the floor pe mine ma amuza rau, imi place drama

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Maib bine ii trimiteai la cabana, sa se joace cu flocoasa pana ii zboara fulgii.

| peperonies a răspuns:

Nu ma pot gandi la un lucru care sa ma intereseze mai putin.

| raluk27 a răspuns:

E fata single si sexy de la cabana?

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Pana la urma urmei a rezolvat cineva ceva cu ea?

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru TheLoveDoctorr):

Da baiatul single a dus-o acasa