| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, imaginati-va urmatoarea situatie disperata. Ce va povestesc s-a intamplat in weekend, mai exact duminica la pranz. Un cuplu din gasca ne-a invitat la o masa festiva la ei si la un moment dat cand iubita unui prieten si-a pus salata de boef in farfurie, a bagat lingura (cu care ne punem toti in farfurie)in gura dupa care a bagat-o inapoi in salata. Toata lumea a ramas masca, fata sexy si single era sa lesine, dar am ajutat-o eu. Ce ati face in situatia asta?

Răspuns Câştigător
| Sofer a răspuns:

Cam lipsa de respect. Dacă a băgat-o in gura. De ce sa o mai bagi înapoi. A mai mâncat cineva din salata aia după ce a băgat lingura linsa înapoi în ea?

8 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

''Un cuplu NEAU invitat''
laughing Sa mananca si gura voastra?winking
Cum ai ajutat fata sexy sa nu lesine?
winking
laughing

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru alina2k18):

Am cuprinsro in brate si i-am sarutat fruntea

| siriusblack98 a răspuns:

Si cand te-ai trezit era dimineata, copile.

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru siriusblack98):

Nu sunt copil, am o varsta respectabila de 43 ani

| siriusblack98 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Sunt convins ca ai...

| Bruno92 a răspuns:

rolling on the floor lol

| VladAntonio a răspuns:

Deoarece suntem pe un site unde toată lumea poate sa-și dea cu părerea nu ma voi abține nici eu. Treaba sta in felul următor, de careva zile tot îți văd întrebările tâmpite puse aici dar nu prea le-am dat importantă... deoarece majoritatea par a fi doar niște întâmplări înfăptuite in mintea unui obsedat! Așadar ți-aș recomanda sa vizitezi un psiholog ( si nu o spun cu părere de rău ) dar frate tu chiar ai probleme grave!

| VI3 a răspuns (pentru VladAntonio):

Are prea mult timp liber.