| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume tovarasul meu are nevoie desperata de ajutor, si-a cerut prietena de sotie anul trecut si acum regreta amarnic decizia, luna viitoare au nunta si el vrea sa renunte, nu ii pasa daca pierde bani dar ii e frica de insuratoare si nu mai vrea. Cei care ati trecut prin asa ceva cum ati reactionat? ce ati facut?

Răspuns Câştigător
| Sofer a răspuns:

Nu are nimic de câștigat daca se căsătorește... Sa renunțe acum ca după e prea târziu. Îl halește femeia și devine sclavul soției...

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Renunta... preavizul e destul de lung pentru el

| Violleta2022 a răspuns:

Cati anisori are colegul asta al tau, de-i atat de imatur? happy

| Goete a răspuns:

Trimite-mi poza cu viitoarea mireasa, daca imi place si prietenul tau plateste nunta, ii iau locul

| Nirvanaaa a răspuns:

Pai mai are o luna, inca are timp sa fuga.

| LordCristobal a răspuns:

Știi ce ar trebui să facă colegul tau?
Să nu accepte să se căsătorească cu ea dar să își spună gândurile și intențiile de fata cu toate lumea la momentul căsătoriei.)))))
Ar fi o scenă de filme de comedie.
Bine, am glumit.
Cel mai bine ar fi sa nu se căsătorească daca nu simte nevoia.

| Saiko10 a răspuns:

Daca nu isi doreste ar fi stupid sa se casatoreasca. dar totusi cred ca are ceva legatura cu faptul ca are un invitat numit verginica vaca grasa la nunta lui.