| anonim_4396 a întrebat:

Hei, TPU!
Am nevoie de puțin ajutor.

Luna viitoare e ziua tatălui meu, şi nu ştiu ce să-i ofer.

De exemplu, acum doi ani i-am făcut un videoclip pe care i l-am postat pe Facebook. Anul trecut am cerut o dedicație pentru el la radio.

Vreau şi anul ăsta să fie ceva special, nu doar cadou normal.

Vă rog să mă ajutați cu idei.

! DAU FUNDĂ!

4 răspunsuri:
| Caro34 a răspuns:

Ce zodie e tatăl tău? Dragut ar fi sa-i scrii, pe o coala colorata, de ce il iubești așa de mult? Ceva ce te face să il alegi întotdeauna dintr-o mie de tați! Poți adauga pe coala inca de la început un sărut de suflet! Sau ii poti descrie ce simti tu in apropierea lui... Numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa stii ca de multe ori nu cadourile sunt mai importante. Unii parinti se multumesc cu o simpla imbratisare din partea copilului lor. De ex mama mea imi spune sa nu ii cumpar cadouri. Ca cel mai mare cadou am fost eu,cand mi-a dat viata. Dar de multe ori ii cumpar eu ceva in semn de respect fata de ea. Din pacat eu am numai mama.

Crede-ma,pentru un parinte nu cadoul conteaza. De fapt cadoul lui esti TU.

Dar daca ai bani,ii poti cumpara ceva. Un deodorant, un parfum, un aparat de ras de la gillette ( cele fexball sunt bune), sau cumpara-i spuma sau gel de ras. Sau fa-i cinste cu pizza, comanda o pizza acasa fara ca el sa stie... Ia-l prin suprindere.

| Ryss a răspuns (pentru anonim_4396):

Ştiu că nu cadourile sunt importante. Apreciez că ai luat asta în calcul. happy

Dar aş vrea ceva deosebit, cum am făcut în anii trecuți.

Mă gândeam dacă să îi iau o cană personalizată cu o poză cu pisica noastra, fiindcă o iubeste foarte mult.

| anonim_4396 explică (pentru Ryss):

Si asta. Da. Interesanta idee.