| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, va salut de pe terasa unde savurez o cafeluța servita ca la carte și am următoarea dilema: Băieți, cum reacționați atunci când fata cu care ati început sa ieșiți va mărturisește ca isi schimba chiloți săptămânal?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Bravo ei, înseamnă că nu poluează mediul înconjurător

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nici o fată nu ar spune asa ceva, Verginico!

| Violleta2022 a răspuns:

Mai verginica, nici o fata nu ti-ar spune asa ceva, mai ales daca incepi sa iesi cu ea la intalnire.

| dullcat a răspuns:

Nu stiu care e dilema mai mare: De ce ai iesi cu mizerabile sau de unde iti vin intrebarile astea stupide?

| LordCristobal a răspuns:

Nasoala treaba, trebuie sa îmi gasesc alta gagica.

| blackann a răspuns:

Ma ofer sa-i ling zilnic, macar sa nu se imputa si sa impietreasca pe ea.