| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, sunt foarte agitat și mă fâstâcesc pe scaunul de la birou, un coleg a dat cu piciorul în scaunul meu sa mă potolesc. Hey băieți, cum reacționați când ieșiți la o întâlnire cu o fata frumoasa, su nteti încântați de ea și ea va mărturisește ca este însărcinată în 3 luni cu gemeni?

4 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Trebuia sa adaugi ca are gemeni? Nu era de ajuns sa spui ca e insarcinata si atat? laughing
Acum ce sa zic, am vazut un film (nu-mi mai aduc aminte cum se numeste) in care unu' avea o relatie gen fwb cu o gravida si m-a facut sa ma gandesc cum ar fi.
Daca ea vrea un tatic pentru copilasi, nu e pentru mine, dar daca vrea ceva fara obligatii, cine stie, poate incerc...atata timp cat o gasesc inca sexy, pentru ca nu am fost niciodata cu o gravida si nu stiu cum ar fi.winking

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru wildthing):

Nu e bine sa faci sex cu o gravida ca lovești copilul

| Lukasssz a răspuns:

Pas pe bune

| vlllaaddd a răspuns:

Nota de plata te rog