| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume voi cum reactionati cand vanzatorul de la aprozar va intreaba detalii picante din viata voastra?

Răspuns Câştigător
| Florian000 a răspuns:

Actionez. Ma dezlantui in fata lui. in el daca e nevoie

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Mare gagicar trebuie sa fie respectivul "aprozarist". rolling on the floor

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Ii zic ca sunt homosexual si-l bag in depozit si il rup in doua ca nici nevasta-sa nu il face cum il fac eu. O sa se fereasca de tine dupa aia, garantez eu.

| DonaldTrump a răspuns:

Ii zic sa vina la cabana ca acolo va afla cu lux de amanunt totul.