| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume cum reacționați atunci când va întâlniți pe strada cu vânzătorul de la magazinul din cartier iar el se uita urat la voi si nu va saluta?

8 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Saluti persoanele pe care le cunosti si pe care le apreciezi.El iti transmite clar ca nu ii pasa de tine, deci?

| siriusblack98 a răspuns:

Who care about vanzatorul de la magazinul din cartier?!

| Lupică27 a răspuns (pentru siriusblack98):

Pai in ziua de azi toti fraierii sunt importanti, nu stiai?

| siriusblack98 a răspuns:

Esti amuzant, copilas mic si prostanac. Esti din Bucuresti? Daca da ia hai sa ne intalnim undeva sa vedem daca ai aceleasi cuvinte indraznete cu persoane pe care nu le cunosti si cand nu ai tastatura la tine happy

| Lupică27 a răspuns:

Ma doare la bacheti ca nu ma saluta vanzatorul din cartier.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sesizare la Anaf că nu dă bon fiscal în mod sistematic, se poate suplimenta cu tel. la Prot. Consum. că ai văzut șoareci pe sub vitrina frigorifică, cam astea sunt uzuale. ar mai fi de-alea mai serioase, ca în "good fellas", dar numai dacă nu își bagă mințile în cap (incendierea autoturismului, agresare, etc.)

| Dragobeta a răspuns:

Tu ar trebui sa-l saluti pe el. In primul rand, vanzatorul nu-i tine minte pe toti. Apoi, tu esti cel care beneficiezi de serviciile lui.
Si in ultimul rand (de fapt primul), daca vrei sa dai dovada de buna crestere. Nu sa emiti pretentii.

| ILikeBlackCats a răspuns:

Maamă, fac depresie acută, nu stăm la discutii. Cui ii pasa de vanzatorul din cartier, sa fim serioși? Daca are o zi proasta sau probleme cu mine, n-are decat, nu imi stric si eu dispozitia