| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, cum reacționați atunci când intrați la aprozar iar vânzătoarele isi savurează cafeaua și se uita la voi cu priviri ucigătoare mai ceva ca un taur care vede roșu în fata ochilor?

Răspuns Câştigător
| Karina17K a răspuns:

În fiecare marți mă duc la aprozarul de la colțul străzii și cer un castravete Fabio și merg acasă, dar recent aceasta m-a intrebat de ce cumpar mereu acelasi lucru. Ei bine, i-am divulgat planurile mele de marți seară, când intru pe ph, îmi pun un film cat mai lung si ma bucur de timpul petrecut cu mine. Și tu ceri castraveti, dar diferenta e ca tu esti baiat, iar pentru vanzatoare reprezinta un lucru grav

6 răspunsuri:
| StoicAnalysis a răspuns:

II dau cu castravetele fabio ( nu legumawinking ) peste nas

| blackann a răspuns:

Am grija sa comand cat mai mult ca sa i se raceasca, cafeaua pana plec eu.

| ShaOfHatred a răspuns:

Zâmbesc și sunt foarte politicoasă. Poate săraca femeie are o zi proastă, dar asta nu e scuză să nu fiu politicoasă. Evident, dacă se dovedește a fi o scârbă, în ciuda bunului meu simț, arunc și eu replici mai tăioase

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-le dracu ca eu ma duc sa cumpăr ceva ma doare de părerea lorlaughing

| Smmo a răspuns:

S-a tampit lumea dupa covid, asa e si la un anumit supermarket, nu doar cand isi beau cafeaua, in majoritatea timpului. M-am luat de vreo 3 anul asta, apoi m-am resemnat. Se uita de parca m-am dus sa cersesc, nu sa cumpar. In sfarsit... da, imi vine greu sa spun asta dar unele casiere merita inlocuite cu aparate.

| OSLOMELBOURNE a răspuns:

Îmi vad de cumpărături