| diavolitza a întrebat:

PRIMA DATA

Unde ati facut-o prima data? La ce varsta? Cu cine? A fost au sau uau? Ce parere aveti despre virginitate?
Raspunsuri sincere
(e vb de relatii sexuala evident )

Răspuns Câştigător
| yanny`s a răspuns:

La mine inca nu a fost si nu ma gandesc ca va fi prea curand.Consider ca virginitatea mea e mult prea pretioasa pentru a da-o cuiva, mai ales ca in zilele noastre rar de tot gasesti baieti care sa te aprecieze cu adevarat si care sa nu te vrea "decat o data".

20 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

1. acasa, in pat.
2. 24 de ani si jumatate.
3. un foarte bun prieten, dorit de jumate de facultate.
4. au
5. nu a reprezentat niciodata o valoare sau ceva de care sa ma agat, dar mereu mi-am ales partenerii (toti 2) asa incat sa existe incredere, intimitate si atractie fizica maxima.

| psiholoaga a răspuns:

Pe la 18, cu un tip ales special pentru experienta asta, ca sa fie "uau"tongue Ce parere sa am? Fiecare ia decizii pentru sine. Unii simt nevoia sa renunte la virginitate, altii mai tarziu, pentru unii e importanta, pentru altii e un obstacol. Pentru mine a fost o etapa careia cred ca i-am acordat timp suficient si, cand am simtit ca e momentul sa o inchei, am incheiat-o.

nony
| nony a răspuns:

Prima experienta e cam greu de descrishee hee E ¨au¨¨. e ¨uau¨.si multa confuzie.Nu poate sa-mi spuna nimeni de aici ca nu ii tremurau picioarele. avea gura uscata.si transpirati pe palme. E ceva foarte special care se imprima pe creier ca un disc zgariat.Eu am facut-o la 16 ani cu prietena mea care era tot virgina.Deci iti dai seama.Doi pustani de 16 ani incearca sa faca dragoste big grin. Dar a iesit foarte bine.si am invatat amandoi secretele sexului.

nony
| nony a răspuns:

Prima experienta e cam greu de descris hee hee E ¨au¨¨..e ¨uau¨..si multa confuzie.Nu poate sa-mi spuna nimeni de aici ca nu ii tremurau picioarele..avea gura uscata..si transpirati pe palme.E ceva foarte special care se imprima pe creier ca un disc zgariat.Eu am facut-o la 16 ani cu prietena mea care era tot virgina.Deci iti dai seama.Doi pustani de 16 ani incearca sa faca dragoste big grin.Dar a iesit foarte bine..si am invatat amandoi secretele sexului.

pupimik
| pupimik a răspuns:

Prima data pentru mine a fost pe la 16 ani jumate.Totul s-a derulat in camera in care jucam Monopoly sau Flori fete si baieti cand eram mici (in camera lui).
Tipul era un fost vecin, coleg, prieten, dusman in copilarie etc. Avand in vedere ca ne cunosteam de foarte mult timp.si aveam mare incredere in el...am decis ca el sa fie primul desi nu eram impreuna.Stiam ca el va avea grija ca totul sa iasa bine...si sa fie uau.
A fost foarte uau si nesemnificant de au.

Din punctul meu de vedere...virginitatea e o chestie irelevanta. Ce conteaza daca o ai sau nu o ai? Conteaza persoana in sine.
Intr-adevar...prierderea virginitatii... te maturizeaza. Cel putin ar trebui.Mai exista fete ce inrosesc ca niste fete mari cand vine vorba despre sex.cu toate ca si-au inceput viata sexuala si in ziua de azi sexul nu mai este un subiect tabu cum era pe vremea bunicilor.

| Leea1234 a răspuns:

Mama, ce directa esti! pai eram destul de tanara(nu pot sa-ti spun varsta, ca poate vede mama raspunsul, si saraca crede ca eram virgina la nunta!)si a fost destul de bine, deci a fost uau! si acum parerea ea despre virginitate: eu cred ca nu exista o anumita varsta, pentru a-ti pierde virginitatea, daca, crezi ca el, e persoana potrivita, si simti ca lui vrei sa te daruiesti... fa-o! sa te casatoresti virgina, e ceva frumos, dar nu obligatoriu!

| cioko19 a răspuns:

Prima data.la un prieten de al nostru in apartamentlaughing.hm.15 ani. cu actualul iubit :X. a fost o combinatie intre au si uau laughing dar a fost Ok.
Despre virginitate ce parere am? o data si o data tot o pierzi. dar pentru mine a fost important cu cine am facut-o. si a fost important ca tineam la el:X

| JustMeFlory a răspuns:

Pai am facut'o in pat, la 16 ani, cu actualul gagic... a fost si au...si uau!laughingPai daca nu mi'as fi facut prieten de la 14-15 ani probabil mai eram si acum... dar... a fost bine si asa!

| Lorenyk a răspuns:

Inca nu a existat prima experienta, insa sper sa fie uau. imi doresc sa fie cu un baiat care sa ma iubeasca si sa ma respecte si eu sa il iubesc din toata inima. varsta nu prea conteaza. insa trebuie sa fie ceva specintru ca stiu ca imi voi aminti toata viata de acel moment.

| andreig a răspuns:

In baia scolii generale...la 13 ani ...cu o fata de clasa a VIIIA... a fost UAAAU laughing insa la inceput si putin au ...virginitatea e facuta ca sa dispara

| urbanghost a răspuns:

Prima data a fost la 15 ani, cu o fosta prietena, a fost oauuuuuuuuuuu :X...

| unbaiat a răspuns:

1-in vagin laughing
2-vreo 14
3-cu o „vagaboanta„mult mai mare
4-a fost de toate, mai mult mi-a „tras-o„ea laughing
5-o parere buna(nu am chef de discursuri)
6-la raspunsuri sincere mai scade 2 ani la raspunsurile fetelor

| hanry a răspuns:

Drace ce intrebari indata o sa intrebi si cat purtam la papuci si cati cilindri are masina daca i-am spalat parbrizul cata mancare am in frigider...

| gabrieladima a răspuns:

Prima oara a fost in pat normal la 18 ani si 3 luni cu barbatul care mi-a devenit sot dupa 6 ani. A fost mai mult auu, dupa aceea a inceput sa fie uau

| seriFos a răspuns:

Ingerash, cata dreptate ai...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am facut o sunt virgina si nici n am s o fac pana nu mi gasesc baiatu potrivit siasta pe la20 ani nu acum la15

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alti au 32 38 de ani si nu au facut-o niciodata vor sa fie fete mari

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La hotel, la 16 ani ea avea 18 big grin
a fost super fain a muncit ea si pentru minerolling on the floor)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine la 18 ani a fost numai uau, fara pic de au:-D din pacate s-a lasat cu lacrimi peste o luna, cand l-am kemat pe la mine pentru a 2 oara (ai mei erau la munte) si 2 zile mai tarziu, nu stiu de unde, ca vecinii n-au vazut nimic, si ne-au rupt relatia, in ciuda rugamintelor mele si ale lui. Ma vad cu el pe ascuns de atunci, dar regret urmarile cu ai mei, findca au fost momente frumoase in acele seri, care acum imi aduc lacrimi in ochi...

| sads0ul a răspuns:

In pat | 15 ani | cu o fata big grin |uau | naspa