| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, vreau sa spun ca sunt agitat și nervos din cauza întrebării utilizatorului ElAdrianos din cauza căruia am dat cu pumnul în birou și apoi am căzut de scaun, apoi șeful a început sa se uite urat la mine. Este inadmisibil în ziua de azi ca femeile\fetele sa abordeze bărbații online și sa ii invite la ele acasă? Stimați bărbați unde va sunt outele? Vi le-au furat femeile și le-au atașat la ele în pantaloni? Ce bărbat e ala care după ce a fost invitat la fata acasă vine pe spu sa întrebe dacă fata vrea aventura? Din punctul meu de vedere așa bărbați sunt clar viitorii SCLAVUL SOTIEI. Voi ce părere aveți?

Răspuns Câştigător
| LordCristobal a răspuns:

E un barbat care are nevoie de un mentor ca Verginicalaughing)))
Probabil e un barbat indecis care nu a avut experienta cu fetele.
Are nevoie de putin antrenament ca sa isi învingă unele frici.
Are sanse mari sa ajunga SCLAVUL SOTIEI dar sa speram ca nu se va intampla treaba asta, eu nu as dori ca niciun barbat sa fie sub papucul sotiei.Pana la urma natia asta are nevoie de barbati puternici.

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Si i-ai zis la sef de ce ai dat cu pumul in masa?

| darrio2007 a răspuns (pentru suntserios):

Era vreo muscă pe birou.

| RAY a răspuns (pentru darrio2007):

Cand ninge afara rasare mustele pe birou, le place si lor ninsoarea mai trag si ele o privire

| Violleta2022 a răspuns:

Te referi la invitatiile alora de pe onlyfans?
Pai sunt prostituate de profesie, dar online nu le gadila nimeni si nici nu castiga atat de bine fara sex in natura, de aia se decid sa-si invite clientela acasa, ca banii ies imediat.
Asta nu-i sclavie la barbat, ci curvaraseala.

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru Violleta2022):

Nu, ma refer când o fata obișnuita abordează un bărbat în social media și îl invita în oraș, asta este nivelul cel mai penibil la care poate sa ajungă un bărbat. un bărbat adevărat știe cum sa duca discuția și sa invite el fata în oraș, nu ea pe el.

| Violleta2022 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

In cazul asta femeia aia este total DISPERATA, fiindca nici o fata/femeie cu bun simt si normala la cap, nu ar invita pe nimeni la ea acasa sau in oras.

| helpforyou a răspuns:

Ei, daca fata invita un barbat acasa la ea, inseamna ca este o tipa hotarata, dar nu ca ar dori neaparat si o relatie.

Da, faptul ca "barbatul" nu stie sa ia o decizie si vine sa puna intrebari pe acest site... da, este o mare problema pentru el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce iti mai place sa mananci curent si lumea sa puna botul pe aici, mai bine zi pe sleau ce ai de zis lasa povestile cu biroul si sefii si alte aberatii inventate.