| razvyy20_5976 a întrebat:

Hey ma cheama razvan si am 11 ani si de cand ma stiu sunt timid am trecut peste limita si nu stiu cum sa fac sa devin mai tupeist ma puteti ajuta

Răspuns Câştigător
| Denis_6368 a răspuns:

Pai in primul rand nu terbuie sa iti fie rusine de felul cum arati,ce imbraci sau de ce zici... daca cineva spune ceva de tine si vrei sa il termini taie-i macaroana spune ce simti fara resentimente si fara sa iti fie teama,daca cineva se ia de tine sa nu iti fie frica sa il machiezihappy, nu trebuie sa ai rusine fata de tine, fata de familia ta si prietenii tai.fi sincer si spune totul"cu sange rece"

6 răspunsuri:
| Puffy1721 a răspuns:

Nu cred ca exista leac:-

| Puffy1721 a răspuns:

Si eu sunt la felhee hee

| Chocoolatte a răspuns:

Simplu...nu mai fi asa.pai trebuie doar sa nu-ti pese de ce zic altii despre tine.Mai ps. fa ce fac altii tupeisti.(Funda?)

| smithionut a răspuns:

Niste bere si iti trece.

| Denis_6368 a răspuns:

Cu placerewinking

| razvyy20_5976 explică:

Multumesc pentru raspuns happy