| HelppMe a întrebat:

Ce sa fac sa nu mai fiu emotiv si sa am incredere in mine? sunt cam timid cu futele si cum pot sa devin mai tupeist?

3 răspunsuri:
| sappy a răspuns:

"futele"?

| SkyPilot a răspuns:

Totul depinde de felul in care te privesti pe tine insuti. Nu ai vazut persoane care sunt vai de capul lor dar emana o incredere in sine absoluta?
Incearca sa te convingi ca esti destept, haios si ca arati bine. Iar cu fetele... iti amintesti cand ai plonjat prima data intr-un bazin? Tot asa si aici: it repeti mental ce ai de facut si te arunci happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uneori,e mai bine sa fii timid.Totuși,fii optimist.Trebuie sa fii puternic. Funda, te rog din suflet...