| Ododododo a întrebat:

Hey... mi s-a pus pata pe o chestiune si trebuie sa va intreb.
Cum v-ati simti daca ati fi cea mai importanta persoana din viata iubitului/iubitei voastre dar daca v-ar spune ca nu va iubesc de loc si nu am facut asta nici odata.
Cum v-ati simtii in cazurile de mai sus

Răspuns Câştigător
| oCiudata a răspuns:

Buna,as fi daramata si cred ca as sta un an incuiata in casa.Cred ca as simti ceva extrem de oribil si de urat.Nu as vrea sa mi se intample acest lucru. Sper ca te-am ajutat! Te pup!

4 răspunsuri:
| Ododododo explică:

Yo vreau sa ascult chestii SAD! Nu am genu asta de probleme de ce oare viata e cruda crying crying

| DoamnaGărgă a răspuns:

Viata merge inainte.
p moment.m`as` simtii prost.
dar mi-ar trece.winking

| Liviu_8392 a răspuns:

In primul rand nu am prietena dar din experienta iti pot spune ca ori a spus asta la nervi ceea ce e cel mai probabil, sau incearca sa scape de tine de ceva timp dar nu a reusit si pur si simplu s-a saturat sa fie subtil/a, dar cu sigurata te-ai simti lipsit/a de importanta fata de peroana iubita, sfatul meu, este cazul sa purati acea conversatie sa va dati seama unde duce relatia, daca aveti intentii comune pentru ca pana la uram totul o sa se destrame intr-un mod sau altul dar daca purtati acea discutie sunt sanse sa va despartiti intr-un mod amical si pasnic.

| tunde_4773 a răspuns:

M-as simti minuat daca as fi cea mai importanta persoana din viata celui pe care il iubesc, as vrea sa fac copii cu el laughing
in caz contrar, as dezvolta tot felul de idei negative in legatura cu el in capul meu pentur a-l desfiinta. (e foarte deprimant in orice caz, dar ca sa nu ajung un emo ...as incerca sa ma supraestimez in comparatie cu el ca sa trec peste thinking )