| Sucide a întrebat:

Hey, numai eu sunt singura care nu înțelege oamenii care nu sunt homofobi dar au ceva cu lgbt+? Eu sunt bisexuală și prietenii mei știu asta și nu se comportă ciudat sau urât cu mine.

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Vream sa va facem gratare noi hetrosexuali, acum ca stii poti fi linistita

| Hammurabi a răspuns:

De ce s-ar comporta cineva ciudat sau urât cu tine dacă ești o fată normală și te comporți ca o fată normală, indiferent de orientarea ta sexuală?
Reține un lucru. Heterosexualitatea sau homosexualitatea sau bisexualitatea sunt chestii legate de sex, da?
Chestiile legate de sex nu se manifestă în public. Nu din pudibonderie ci pur și simplu din bun simț. Indiferent că e vorba de hetereo, homo sau bi.
Dacă toți, hetero, homo, bi, ar ține cont de regula asta, probabil că nu s-ar mai deranja unii pe alții.

| Holiday a răspuns (pentru Hammurabi):

"Dacă toți, hetero, homo, bi, ar ține cont de regula asta, probabil că nu s-ar mai deranja unii pe alții."

Hai sa fim seriosi, nu am vazut homosexual sau bisexual deranjat de faptul ca doi heterosexuali se tin de mana sau se saruta pe strada. In schimb invers sunt destui care stramba din nas...

| IvyShade a răspuns (pentru Holiday):

Adevărat. Ca sa nu mai zic ca am văzut cazuri în care persoanele str8 mai mai făceau sex în public( parcuri, piscine etc) si nimeni nu avea nicio problemă

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dintotdeauna au fost tot felul de "anomalii" sexuale dar deja am dat-o in stupiditate in ultima vreme cu asemenea grupuri nici nu stiu de ce se suporta asemenea rahaturi sincer.

| An89 a răspuns:

Depinde de mentalitatea fiecaruia. Nu toți oamenii gândesc la fel.