| soricelulRulz a întrebat:

Hey, o intrebare, cand un baiat zice ca ii plac fetele cu mai mult tupeu in ele, la ce se refera? cum se manifesta mai exact tupeul acela? Mersi

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Se refere la fetele mai indraznete

| raluk27 a răspuns:

Sa faca ele primul pas, sa dea mereu replica, sa nu se lase jignite, la prima remarca nepotrivita sai daca tipul e mai porcusor, sa-l puna la punct, fete cu personalitate.

| BSwwatch a răspuns:

Ce intelegi prin tupeu? asta-i intrebarea pe care trebuie sa o adresezi lui, si uite asa afli raspunsul la intrebare!

| UngUrU777 a răspuns:

Adica se cred smechere se cred cal pot cuceri!

| w0nderboy a răspuns:

Depinde de context... se poate referii la a fii mai perversa sau a fii mai 'cu, capul pe umeri'.

| MuTiLaTiOn a răspuns:

Sa faca ele primul pas